22.7.14

Letnie desery i ciasta z owocami czekoladą i kremem

Wszystko co najlepsze, lekkie, owocowe torty, kruche ciasteczka z owocami. Rozkoszujemy się piękną pogodą i pysznymi deserami. To jedyny w roku czas kiedy wszystko toczy się wolniej i spokojniej, trochę z powodu niesamowitych upałów, trochę dla tego, że mamy więcej czasu i humory znacznie lepsze. 

Miłego lata :)


1. Tort czekoladowy z malinami
Elegancki i pyszny tort z malinami i bitą śmietaną. Bardzo lekki i tort który idealnie pasuje na letni deser. Niezwykle delikatne, lekki i intensywnie czekoladowe ciasto przełożone kremem z bitej śmietany i owoców, polane czekoladowym lukrem. Znamy i lubimy je prawie wszyscy, są dla wszystkich, dzieci i dorosłych. 
Do tego tortu wystarczy kieliszek zimnego wina musującego. To połączenie sprawi że poczujecie się bosko. Jeden z najbardziej klasycznych letnich deserów, jest w nim budyń i dużo owoców na bardzo kruchym spodzie. Pycha. Czasami dobrze jest trochę urozmaicić klasyczny przepis i dostać nowe pyszne ciasto. Małe ciasteczka do kawy, są lekkie i słodkie. Ładnie wyglądają a ich smak przypomina wycieczka do lasu w upalne letnie popołudnie. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...